Kniha hostů

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři 
 • Rore 07.03.2009 11:24 odpovědět
  Já chci CD nebo MP3,ať si to můžu pouštět i doma a v autě!!!
 • Petr 27.02.2009 12:56 odpovědět
  Ahoj Moniko, tak jsem videl Tvoje nove pisnicky na youtube a je to dost dobry...narez...hlavne uz zacni koncertovat taky v Cechach a ne porad nekde daleko na Slovensku :-) :-) Drzim Ti palce at Ti brzo vyjde CDcko. Ahoj, mej se fajn, fanda Petr
 • Laura 25.01.2009 10:52 odpovědět
  nevydalo neako to mal byt obrazok... ale monika si fakt super♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 • Laura 25.01.2009 10:47 odpovědět
  ____________________________§§ §§__ __§§§§§§________ __________________________§§§§____§§§§__§§§§§§_ ___ __________________________§§§§__§§§§§§__§§__§§____ ________ _________ ___________§§__§§§§§§__§§§§§§____ __________________________§§§§ __§§ §§§§________§§__ ________________________§§§§§§____§§__§§§§§§§§§ §__ ________________________§§§§§§§§____§§§§§§§§§§__§§ ________ _________ _________§§§§__§§____§§§§§§____§§ ______________________________ §§§§ §§__________§§__ ______________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§ §__ ____________________________§§__§§§§§§§§__§§§§____ ________ _________ _________§§____§§§§______________ ________________________§§____ ____ ________________ ______§§§§§§§§§§________§§____§§§§§§§§§§_______ ___ ____§§§§§§§§§§§§§§____§§____§§§§§§§§§§§§§§________ __§§§§§§ __§§§§§§§ §§§__§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§_______ §§§§§§§§____§§§§§§§§§§__§§§§§§ §§§§ §§§§§§§§§§§_____ §§§§§§§§§§____§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__ ___ §§§§§§§§§§______§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____ §§§§§§§§ §§______§ §__§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____ __§§§§§§§§§§______§§______§§§§ §§§§ §§§§§§§§§_______ ____§§§§§§§§§§§§__§§§§______§§§§§§§§§§§§§§_____ ___ ____§§§§§§§§§§§§__§§§§§§______§§§§§§§§§§__________ ________ §§§§§§__§ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________ ____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§ ________________ ____________§§__§§§§§§§§§§§§§§_________________ ___ __________§§______§§§§§§§§§§______________________ ________ __§§_____ ___§§§§§§________________________ ________§§____________§§______ ____ ________________
 • Koxo 23.01.2009 20:08 odpovědět
  Ahoj Monika, mám rád túto muziku a chcem povedať že si super speváčka a navyše aj super kočka :) Ak prídeš koncertovať na Slovensko určite tam nebudem chýbať.
 • Benita 17.01.2009 16:43 odpovědět
  Zuzana, nic v zlom, ale mala by si sa ist liecit. Ako vidim, nemas to v hlave v poriadku. Na tvojom mieste by som verejne neurazala ani Monikz, ani nikoho ineho. Ak nevies, taketo veci su dnes trestne a mozes mat z nich velke problemy. Tak radsej zavri tu svoju......a pozri sa v prvom rade na seba. Monika je super zenska, klobuk dole. Narozdiel od teba. No ale niektori ludia musia aspon svojou demenciou zaujat. PS: Zuzana, uvedom si co pises...nedavaj svoju zavist najavo.
 • monika 14.01.2009 13:13 odpovědět
  ,,milá-ý" zuzan.....nevím jaký máš problém, ale jistě bude nemalý. Tyto stránky nejsou určeny pro duševně narušené, ani na vyřizování účtů, ale pouze pro naše kamarády a příznivce hudby, tak pokud je tvůj osobní problém tak neůnosný a potřebuješ ho pořád řešit, máš jedinečnou možnost osobně 774 121 155, bez toho, aby jsi svou identitu musel-a tajit, tak se ukaž,,hrdino". Tvá Sally- PlastikMotyka osobně i s kozama!!!
 • zuzana 13.01.2009 22:41 odpovědět
  Och moniko, moniko, jak si porad lichotis a dopisujes hezke veci o sobe, si sikulka..dokonala, nejlepsi zpevacka a kde mas prosim te CD? ty nejuzasnejsi uzasnice....jdi si radsi zvednou kozy a vylepsit ksicht v tom si jednicka...
 • zuzan s oskarkou 14.01.2009 11:20
  hele ty zakomplexovaná existence,jak je to možné,že ti pořád ještě nedá spát,tak špatná a hnusná zpěvačka a pořád sem lezeš.Najdi si na své psychonemoci jinou terapii, tady se nevyléčíš.
 • Rafał 08.01.2009 12:05 odpovědět
  Piękna kobieta z pięknym głosem i jak tu się nie zakochać??
 • milank6666 05.01.2009 08:20 odpovědět
  Ahoj Monika...veľmi pekná stránka,prajem veľa dobrých koncertov a dúfam že prídete aj do B. Bystrici..budem sa tešiť..

celkem 171 záznamů na 18 stránkách.

13 14 15 16 17 18

Nejbližší koncerty


Copyright © Monika Agrebi 2008, Vytvořil: EKdesign.cz, Redakční systém: Merlin CMS