Historie

Monika Agrebi

Již od dětství se zajímala o umění jako malířství, sochařství, ale především o muziku.

V 18 letech začala vystupovat s popovou kapelou DIAMANT. O rok později s rockovou kapelou ADAPTACE.

Ve svých 20 letech odchází do zahraničí, kde pracuje jako stylistka - vizážistka. Poté otevírá diskotéku ve které 2 roky působí jako D.J. a zároveň vystupuje s rockovou kapelou SELECTION. Po krátké době zakládá Funk-Rockovou skupinu RAID-ESCAPE s vlastní muzikální tvorbou a natáčí své album. Působí nejen po západní Evropě, ale i v zemích orientu, což ne málo ovlivní její rockové zaměření a v roce 2003 vydává v Německu maxi-singl ARMIN&AICHA.

Krátce po té pracuje na novém rockovém projektu (ženské rockové duo) HOLY SCREAM a působí částečně i v ČR.

V roce 2005 však druhou zpěvačku nahrazuje TANJA (CITRON) se kterou úspěšně dokončí rozpracovaný projekt pod názvem " target="_blank">MY2BABY. Po krátké době přijímá nabídku na dlouhodobou studiovou spolupráci v Mnichově a zároveň hostuje s kapelou M.Högela, JOY, aj.

Roku 2008 dostává nabídku na spolupráci se slovenskou skupinou PROJEKT a  METALINDA se kterou nějaký čas koncertuje.

 V roce 2009 je požádána o spolupráci v projektu ,,NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU" pro který skládá hymnu ,,VÍTĚZÍM" a až do roku 2012 v něm působí.

Po roce 2012 se se skupinou PROJEKT intenzivně věnuje dokončení rozpracovaného alba a přípravě nových skladeb.

Nadále se se svou současnou skupinou věnuje především hudební a textařské tvorbě pro různé projekty a příležitosti. Jednou z jejich srdečních záležitostí byla a nadále zůstává spolupráce se společností  www.starlife.cz/?QB6 a v OVOV http://www.ovov.cz/o-projektu kterého zakladatelem je náš olympionik Robert Změlík.


Nejbližší koncerty


Copyright © Monika Agrebi 2008, Vytvořil: EKdesign.cz, Redakční systém: Merlin CMS